CEVA - portál pro postgraduální vzdělávání

CEVA (Creative Education - Vital Application) je webový portál Lékařské fakulty v Plzni Univerzity Karlovy určený pro postgraduální vzdělávání lékařů, bioanalytiků a nelékařských zdravotnických pracovníků (NLZP - zdravotní sestry, laboranti). Mazi hlavní aktivity portálu patří:

• e-learningové kurzy s kredity celoživotního vzdělávání (od ČLK, KVVOPZ a ČAS)
  • odborné novinky (vycházejí pravidelně 1 za 14 dní)
  • webináře

Odkazy:
Odkaz   Datum Přístupnost [?] Klinicky citlivé [?] Licence

Klíčová slova: CEVA, "laboratorní medicína", "postgraduální vzdělávání pracovníků ve zdravotnictví"