Klinická biochemie

Podpůrný kurz pro výuku klinické biochemie v 5. ročníku všeobecného lékařství na LF UK v Plzni.

Tento kurz obsahuje:

• všechny prezentace ze seminářů (diabetes mellitus, proteiny, těhotenství, novorozenci, tumorové markery, enzymy, kosti, štítná žláza, kalciofosfátový metabolismus, acidobazická rovnováha, ionty, stopové prvky, obecná klinická biochemie, toxikologie, játra, ledviny, zažívací trakt, rizikové faktory aterosklerózy, akutní infarkt myokardu, likvor)
  • většina prezentací je s mluveným komentářem autora
  • studijní texty k většině témat
  • zápočtové a výukové testy
  • diskusní fórum

Odkazy:
Odkaz   Datum Přístupnost [?] Klinicky citlivé [?] Licence
html Klinická biochemie Přejít - Klinická biochemieOtevřít v novém okně - Klinická biochemie 2.11.2015 uživatel na příslušné fakultě Creative Commons License

Klíčová slova: klinická biochemie, e-learningový kurz