Schváleno Ediční komisí LF

Informace o 1. autorovi článku z databáze:
doc. Ing. Jiří HatinaÚstav biologie
Lékařská fakulta v Plzni
Karlovarská 48
Lékařská fakulta v Plzni
telefon: +420 377593260
fax: +420
adresa: Karlovarská 48
30166 Plzeň

Orgánové, organotypické a trojrozměrné kultury

V této práci se setkáváme s několika zajímavými pojmy týkajícími se testování in vitro - a to např. s pojmem 3D kultury (tří dimenzionální kultury), jimiž myslíme alternativní pěstování buněk za účelem formace mnohobuněčných útvarů tzv. sféroidů. Snahou této publikace je přiblížení metodik, kterými lze dosáhnout vytvoření mnohobuněčného sféroidu, popis jeho struktury, metabolismu a možnosti využití v nádorové problematice např. ve vztahu k lékové rezistenci.

Orgánové, organotypické a trojrozměrné kultury 28.1.2015 3.29 MB uživatel vzdělávací sítě MEFANET Creative Commons License

4-D hodnocení:

Skripta a návody
Edukační weby a atlasy
Digitální video
Prezentace a animace
Obrazový materiál – kasuistiky
E-learningové kurzy (LMS)
result
Recenzováno
Základní úroveň
Pokročilá úroveň