Projekt MEFANET (MEdical FAculties Educational NETwork)

Vybrané německé texty a cvičení pro studující stomatologie

Vybrané německé texty a cvičení pro studující stomatologie

 Tento výukový materiál je určen pro studující zubního lékařství, kteří mají zájem rozvíjet své jazykové znalosti a dovednosti (na úrovni minimálně B1 SERR) v oblasti profesní a odborné němčiny. Primárně je určen pro výuku němčiny pro stomatology v letním semestru 1. ročníku, ale v rámci samostudia ho může využít každý zájemce o profesní jazyk v oblasti stomatologie.
Materiál má šest kapitol. Každá kapitola obsahuje texty se základní stomatogickou tematikou (prevence, praxe zubního lékaře, ošetření zubníhu kazu, extrakce zubu aj), pod texty jsou lexikální a gramaticko-lexikální cvičení a v některých kapitolách též odkazy na vhodné materiály na YouTube.


Přílohy:
Příloha   Datum Velikost Přístupnost [?] Klinicky citlivé [?] Licence
pdf Vybrané německé texty a cvičení pro studující stomatologie Stáhnout - Vybrané německé texty a cvičení pro studující stomatologieOtevřít v novém okně - Vybrané německé texty a cvičení pro studující stomatologie 2.10.2019 522.18 KB uživatel vzdělávací sítě MEFANET Creative Commons License

Klíčová slova: němčina, stomatologie

Obor:

Creative Commons LicenseObsah článku podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko
autor: Eva Formánková | pracoviště: Ústav jazyků | publikováno: 2.10.2019 | poslední úpravy: 2.10.2019
citace: Formánková Eva: Vybrané německé texty a cvičení pro studující stomatologie. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 2.10.2019, poslední aktualizace 2.10.2019 [cit. 2020-01-18] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=585>. ISSN 1804-4409.