Topografie dolní končetiny

Tento studijní materiál je určen studentům druhého ročníku všeobecného lékařství. Jsou probrány jednotlivé topografické krajiny dolní končetiny, stanoveny jejich hranice a popsán obsah v topografických vrstvách. Textové údaje jsou shrnuty v přehledných tabulkách a důležité struktury jsou zobrazeny na originálních schématických obrázcích. Klinické poznámky zdůrazňují význam některých topografických vztahů.

pdf Topografie dolní končetiny Stáhnout - Topografie dolní končetinyOtevřít v novém okně - Topografie dolní končetiny 7.4.2015 14.34 MB uživatel vzdělávací sítě MEFANET Creative Commons License

Klíčová slova: topografie dolní končetiny

autor: Pavel Fiala, Jiří Valenta, Antonín Horák | pracoviště: Anatomie | publikováno: 7.4.2015 | poslední úpravy: 7.4.2015
citace: Fiala Pavel, Jiří Valenta, Antonín Horák: Topografie dolní končetiny. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 7.4.2015, poslední aktualizace 7.4.2015 [cit. 2017-11-21] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=516>. ISSN 1804-4409.