Pracovněprávní a disciplinární odpovědnost ve zdravotnictví

Pracovněprávní odpovědnost. Prevenční, zakročovací a oznamovací povinnost, obecná odpovědnost zaměstnavatele a zaměstnance. Zvláštní druhy odpovědnosti zaměstnavatele a zaměstnance. Odpovědnost za škodu při pracovních úrazech a nemocech z povolání. Disciplinární odpovědnost.

Klíčová slova: Pracovněprávní odpovědnost

autor: Blanka Rybnerová | publikováno: 30.3.2015 | poslední úpravy: 21.5.2015
citace: Rybnerová Blanka: Pracovněprávní a disciplinární odpovědnost ve zdravotnictví. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 30.3.2015, poslední aktualizace 21.5.2015 [cit. 2018-12-11] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=505>. ISSN 1804-4409.