Fyzika a výtvarné umění

Možná Vás už někdy napadla otázka, jak se naučit nebo jak někoho učit fyziku, když vztah k tomuto předmětu je u mnohých vlažný a u studentů medicíny obvykle velmi studený. Přicházejí na medicínu plni očekávání, těší se na své první živé pacienty a věda o neživých dějích přírody jim připadá naprosto „OUT“.

pdf Fyzika a výtvarné umění Stáhnout - Fyzika a výtvarné uměníOtevřít v novém okně - Fyzika a výtvarné umění 26.2.2015 1.58 MB uživatel vzdělávací sítě MEFANET Creative Commons License

Klíčová slova: Fyzika a umění

autor: Jaroslava Kymplová | publikováno: 26.2.2015 | poslední úpravy: 26.2.2015
citace: Kymplová Jaroslava: Fyzika a výtvarné umění. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 26.2.2015, poslední aktualizace 26.2.2015 [cit. 2018-12-10] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=480>. ISSN 1804-4409.