Přehled vybraných elektrodiagnostických metod

Každý biologický systém je otevřeným dynamickým systémem s kontinuálním příjmem a výdejem látek, různých forem energie a informace. Přenos a zpracování informací v biologických systémech, tak jako v lidském organismu, probíhá na různých úrovních různorodými typy biosignálů.

Klíčová slova: Elektrické biosignály

autor: Robert Bajgar | publikováno: 26.2.2015 | poslední úpravy: 26.2.2015
citace: Bajgar Robert: Přehled vybraných elektrodiagnostických metod. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 26.2.2015, poslední aktualizace 26.2.2015 [cit. 2018-12-14] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=478>. ISSN 1804-4409.