Fotometrie

Soubor komentovaných videosekvencí k praktiku Fotometrie seznamuje studenta se základní problematikou fotometrie a jejího využití v medicíně. Jsou zde komentovaným způsobem předvedeny postupy, jak provádět jednotlivé úkoly tohoto praktika a vhodným způsobem jsou na praktických ukázkách vysvětleny fyzikální principy, které jsou s tématem spojeny.

Odkazy:
Odkaz   Datum Přístupnost [?] Klinicky citlivé [?] Licence
html Fotometrie Přejít - FotometrieOtevřít v novém okně - Fotometrie 19.2.2015 uživatel vzdělávací sítě MEFANET Creative Commons License

Klíčová slova: Video, měření, fotometr, světlo

autor: Lukáš Bolek, Zdeněk Kubeš, Jiří Dejmek, Pavlína Rottenbornová, Jiří Beneš, Matouš Bolek | pracoviště: Biofyzika | publikováno: 20.2.2015 | poslední úpravy: 20.2.2015
citace: Bolek Lukáš, Zdeněk Kubeš, Jiří Dejmek, Pavlína Rottenbornová, Jiří Beneš, Matouš Bolek: Fotometrie. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 20.2.2015, poslední aktualizace 20.2.2015 [cit. 2018-12-14] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=467>. ISSN 1804-4409.