Endoskopie

Komentovaná videosekvence k praktiku Lékařská endoskopie seznamuje studenta se základy technologie endoskopů, jejich druhy, konstrukcí a vlastnostmi. Komentovaným způsobem jsou předvedeny postupy, jak provádět jednotlivé úlohy tohoto praktika a vhodným způsobem jsou na praktických ukázkách vysvětleny vlastnosti videoendoskopu.

Odkazy:
Odkaz   Datum Přístupnost [?] Klinicky citlivé [?] Licence
html Endoskopie Přejít - EndoskopieOtevřít v novém okně - Endoskopie 19.2.2015 uživatel vzdělávací sítě MEFANET Creative Commons License

Klíčová slova: Video, měření, endoskop

autor: Lukáš Bolek, Zdeněk Kubeš, Jiří Dejmek, Pavlína Rottenbornová, Jiří Beneš, Matouš Bolek | pracoviště: Biofyzika | publikováno: 20.2.2015 | poslední úpravy: 20.2.2015
citace: Bolek Lukáš, Zdeněk Kubeš, Jiří Dejmek, Pavlína Rottenbornová, Jiří Beneš, Matouš Bolek: Endoskopie. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 20.2.2015, poslední aktualizace 20.2.2015 [cit. 2017-09-22] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=465>. ISSN 1804-4409.