Denzitometrie

Soubor komentovaných videosekvencí k praktiku Denzitometrie seznamuje studenta se základní problematikou denzitometrie a jejího využití v medicíně. Jsou zde komentovaným způsobem předvedeny postupy, jak provádět jednotlivé úkoly tohoto praktika a vhodným způsobem jsou na praktických ukázkách vysvětleny fyzikální principy, které jsou s tématem spojeny.

Odkazy:
Odkaz   Datum Přístupnost [?] Klinicky citlivé [?] Licence
html Denzitometrie Přejít - DenzitometrieOtevřít v novém okně - Denzitometrie 19.2.2015 uživatel vzdělávací sítě MEFANET Creative Commons License

Klíčová slova: Video, měření, denzitrometrie

autor: Lukáš Bolek, Zdeněk Kubeš, Jiří Dejmek, Pavlína Rottenbornová, Jiří Beneš, Matouš Bolek | pracoviště: Biofyzika | publikováno: 20.2.2015 | poslední úpravy: 20.2.2015
citace: Bolek Lukáš, Zdeněk Kubeš, Jiří Dejmek, Pavlína Rottenbornová, Jiří Beneš, Matouš Bolek: Denzitometrie. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 20.2.2015, poslední aktualizace 20.2.2015 [cit. 2018-12-12] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=464>. ISSN 1804-4409.