Selected Chapters form English Grammar in Medical Context (Part 2)

V tomto kurzu si studenti zopakují správné používání anglických časů a modálních sloves, tvoření a užití trpného rodu a podmínkových vět. Všechny teoretické kapitoly jsou doplněny navazujícími praktickými cvičeními, kterých bude využito při výuce. Součástí kurzu jsou i pretestová cvičení s klíčem a závěrečný test, který zahrnuje i látku předchozího gramatického kurzu.

Odkazy:
Odkaz   Datum Přístupnost [?] Klinicky citlivé [?] Licence

Klíčová slova: Language, English, Grammar

autor: Alena Holá, Tamara Kopřivová | pracoviště: Ústav jazyků | publikováno: 2.2.2015 | poslední úpravy: 23.4.2015
citace: Holá Alena, Tamara Kopřivová: Selected Chapters form English Grammar in Medical Context (Part 2). Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 2.2.2015, poslední aktualizace 23.4.2015 [cit. 2017-11-22] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=444>. ISSN 1804-4409.