Histologie a mikroskopická anatomie dutiny ústní

Výukové histologické řezy s popisem hlavních tkání dutiny ústní pro studenty zubního lékařství. Studenti se mohou seznámit s následující stavbou těchto tkání: ret, jazyk, mandle jazyková, žláza příušní, žláza podčelistní, žláza podjazyková, tvrdé patro, měkké patro, sliznice okolí řezáků, histologie zubu, vývoj zubu. Po prostudování řezů s popisem mohou studenti své znalosti ověřit v testu, který je zařazen do systému Moodle.

pdf Anatomie dutiny ústní Stáhnout - Anatomie dutiny ústníOtevřít v novém okně - Anatomie dutiny ústní 11.6.2010 9.28 MB uživatel vzdělávací sítě MEFANET Creative Commons License
pdf Testové otázky Stáhnout - Testové otázkyOtevřít v novém okně - Testové otázky 21.6.2010 1.07 MB uživatel vzdělávací sítě MEFANET Creative Commons License

Klíčová slova: Výukové histologické řezy

autor: Alena Němečková | publikováno: 23.6.2010 | poslední úpravy: 14.11.2012
citace: Němečková Alena: Histologie a mikroskopická anatomie dutiny ústní. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 23.6.2010, poslední aktualizace 14.11.2012 [cit. 2019-09-17] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=43>. ISSN 1804-4409.

Komentáře a diskuse

Vložit nový příspěvek: