Histologie a mikroskopická anatomie dutiny ústní

Výukové histologické řezy s popisem hlavních tkání dutiny ústní pro studenty zubního lékařství. Studenti se mohou seznámit s následující stavbou těchto tkání: ret, jazyk, mandle jazyková, žláza příušní, žláza podčelistní, žláza podjazyková, tvrdé patro, měkké patro, sliznice okolí řezáků, histologie zubu, vývoj zubu. Po prostudování řezů s popisem mohou studenti své znalosti ověřit v testu, který je zařazen do systému Moodle.

Anatomie dutiny ústní 11.6.2010 9.28 MB uživatel vzdělávací sítě MEFANET Creative Commons License
 Testové otázky 21.6.2010 1.07 MB uživatel vzdělávací sítě MEFANET Creative Commons License