Selected Chapters form English Grammar in Medical Context

Kurz je vytvořen v prostředí LMS Moodle a je určen především studentům angličtiny v 1.ročníku všeobecného i zubního lékařství, pro které je povinný. Kurz mohou využívat i studenti volitelných předmětů Angličtina pro lékařskou praxi, Práce s odbornou literaturou v angličtině a studenti v doktorandském programu.

Odkazy:
Odkaz   Datum Přístupnost [?] Klinicky citlivé [?] Licence

Klíčová slova: výslovnost, audio, členy, prefixes, sufixes

autor: Alena Holá, Tamara Kopřivová, Ros Wright | pracoviště: Ústav jazyků | publikováno: 2.9.2014 | poslední úpravy: 27.11.2017
citace: Holá Alena, Tamara Kopřivová, Ros Wright: Selected Chapters form English Grammar in Medical Context. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 2.9.2014, poslední aktualizace 27.11.2017 [cit. 2018-12-10] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=386>. ISSN 1804-4409.