Fyziologie paměti

Prezentace má vytvořit základní přehled učiva pro studenty 2. ročníku lékařské fakulty na dané téma. Byla vytvořena klíčová slova, která představují nezbytné minimum, které by student měl po absolvování tohoto kurzu znát. paměť a učení, dělení paměti, dělení implicitní paměti, habituace, senzibilizace, klasické podmiňování,operantní podmiňování, rozdíl mezi implicitní a explicitní pamětí,zapomínání.

html Fyziologie paměti Otevřít - Fyziologie pamětiOtevřít v novém okně - Fyziologie paměti 21.5.2015 31.35 MB uživatel vzdělávací sítě MEFANET Creative Commons License

Klíčová slova: paměť a učení, dělení paměti, habituace, senzibilizace, klasické podmiňování, operantní podmiňování, implicitní a explicitníí, zapomínání

autor: Martina Grundmanová | pracoviště: Fyziologie | publikováno: 15.7.2014 | poslední úpravy: 21.5.2015
citace: Grundmanová Martina: Fyziologie paměti. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 15.7.2014, poslední aktualizace 21.5.2015 [cit. 2017-09-22] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=369>. ISSN 1804-4409.