Spermie a její vývoj

Výukové dílo si klade za úkol zprostředkovat studentům hlubší pohled na problematiku lidských gamet, přesněji spermie. Dílo bude doplněno o nejnovější vědecké informace, názorná schémata, fotografie a ukáže nejen fyziologii, ale i patologické stavy spojené s vývojem spermie a posléze procesem oplození. Dále se text bude věnovat i mužské příčině neplodnosti v páru.

pdf Spermie a její vývoj Stáhnout - Spermie a její vývojOtevřít v novém okně - Spermie a její vývoj 25.3.2014 1.48 MB uživatel vzdělávací sítě MEFANET Creative Commons License

Klíčová slova: spermie, spermiogram, neplodnost

autor: Miroslava Čedíková | pracoviště: Ústav histologie a embryologie | publikováno: 25.3.2014 | poslední úpravy: 25.3.2014
citace: Čedíková Miroslava: Spermie a její vývoj. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 25.3.2014, poslední aktualizace 25.3.2014 [cit. 2018-12-11] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=326>. ISSN 1804-4409.