Stereoskopický mikroskop

Stereoskopický mikroskop je použit v některých praktických úlohách, kdy student zasahuje nějakým mechanickým způsobem do struktury materiálu. Jde přitom o zásahy, které se analogicky provádějí v klinické praxi, v biofyzikálním praktiku především sledujeme fyzikální podstatu těchto zásahů. V některých úlohách jsou měřeny základní fyzikální parametry, v jiných je napodobován klinický postup (např. OZK na modelu, fotokompozitní výplň na modelu atd.).

pdf stereoskopicky mikroskop Stáhnout - stereoskopicky mikroskopOtevřít v novém okně - stereoskopicky mikroskop 26.4.2010 707.04 KB uživatel vzdělávací sítě MEFANET Creative Commons License

autor: Jiří Beneš, Lukáš Bolek, Jiří Růžička | publikováno: 26.4.2010 | poslední úpravy: 22.3.2011
citace: Beneš Jiří, Lukáš Bolek, Jiří Růžička: Stereoskopický mikroskop. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 26.4.2010, poslední aktualizace 22.3.2011 [cit. 2019-11-11] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=28>. ISSN 1804-4409.

Komentáře a diskuse

Vložit nový příspěvek: