Návody k laboratorním cvičením z lékařské chemie

Tento výukový materiál bude používán studenty všeobecného lékařství na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Plzni jako pracovní návod pro laboratorní cvičení předmětu "Lékařská chemie". Návod je koncipován jako pracovní sešit s místy pro vyplňování odpovědí.

Klíčová slova: Anorganická chemie

autor: Václav Babuška, Karin Buňatová, Vlastimil Kulda | publikováno: 7.3.2013 | poslední úpravy: 7.3.2013
citace: Babuška Václav, Karin Buňatová, Vlastimil Kulda: Návody k laboratorním cvičením z lékařské chemie. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 7.3.2013, poslední aktualizace 7.3.2013 [cit. 2018-12-14] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=194>. ISSN 1804-4409.