Základy medicínského práva

Systém práva. Postavení medicínského práva v rámci právního systému České republiky. Přehled právní úpravy medicínského práva v ČR: Ústavní zákony a ratifikované mezinárodní smlouvy - Úmluva o ochraně lidských práv a svobod, Listina základních práv a svobod, Úmluva o lidských právech a biomedicíně, výčet významných zákonů a podzákonných právních předpisů (nařízení vlády a vyhlášky ministerstev) pro oblast medicínského práva.

pdf Základy medicínského práva Stáhnout - Základy medicínského právaOtevřít v novém okně - Základy medicínského práva 24.1.2013 934.63 KB uživatel vzdělávací sítě MEFANET Creative Commons License

Klíčová slova: medicínské právo

autor: Blanka Rybnerová | publikováno: 24.1.2013 | poslední úpravy: 24.1.2013
citace: Rybnerová Blanka: Základy medicínského práva. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 24.1.2013, poslední aktualizace 24.1.2013 [cit. 2018-12-10] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=180>. ISSN 1804-4409.