Prekancerózy v dutině ústní

Materiál byl součástí přednášek na VIII. Plzeňských pracovních dnech, které pořádala Stomatologická klinika LFUK a FN Plzeň, Fakultní nemocnice Plzeň, Univerzita Karlova v Praze, Lékařská fakulta v Plzni, Oblastní stomatologická komora v Plzni a Společnost maxilofaciální chirurgie ČLS JEP.

pdf Prekarcenóza v dutině ústní Stáhnout - Prekarcenóza v dutině ústníOtevřít v novém okně - Prekarcenóza v dutině ústní 23.5.2014 19.64 MB uživatel vzdělávací sítě MEFANET Creative Commons License

Klíčová slova: prekarceróza, dutina ústní

autor: Petr Pošta, Daniel Hrušák, Lubor Hostička, Pavel Andrle, Jan Jambura, Lukáš Hauer | publikováno: 15.2.2012 | poslední úpravy: 23.5.2014
citace: Pošta Petr, Daniel Hrušák, Lubor Hostička, Pavel Andrle, Jan Jambura, Lukáš Hauer: Prekancerózy v dutině ústní. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 15.2.2012, poslední aktualizace 23.5.2014 [cit. 2018-12-10] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=129>. ISSN 1804-4409.