Rychlé vyhledávání

MUDr. Hana Hecová

Endodontické ošetřování kořenových kanálků

Autor: Hana Hecová

anotační obrázek

Endodontické ošetřování kořenových kanálků. Výukový materiál pro praktická cvičení předmětu Preklinické zubní lékařství.

                                                                 

                                                                                                        

Ošetření defektů v cervikální oblasti

Autor: Hana Hecová

anotační obrázek

Studijní materiál je určen pro studenty 1.ročníku zubního lékařství. Na DVD jsou zobrazeny ukázky preparace kavit v cervikální oblasti a pracovní postup zhotovení amalgámové výplně, výplně z SIC a kompozitního materiálu. Studijní materiál napomáhá studentovi při přípravě na praktická cvičení ve fantonové učebně v předmětu Préklinické zubní lékařství.

Kompozitní výplň na aproximálních plochách frontálních zubů

Autor: Hana Hecová

anotační obrázek

Studijní materiál je určen pro studenty 1. ročníku zubního lékařství. Na DVD je zobrazena ukázka preparace kavit na aproximální ploše frontálních zubů a pracovní postup zhotovení kompozitní výplně. Studijní materiál napomáhá studentovi v přípravě na praktická cvičení ve fantomové učebně v předmětu Préklinické zubní lékařství.

Kompozitní výplň na okluzních plochách molárů

Autor: Hana Hecová

anotační obrázek

Studijní materiál je určen pro studenty 1.ročníku zubního lékařství. Na DVD je zobrazena ukázka preparace kavit na okluzních plochách molárů a pracovní postup zhotovení kompozitní výplně. Studijní materiál napomáhá studentům při přípravě na praktická cvičení ve fantomové učebně v předmětu Preklinické zubní lékařství.

Amalgámová výplň na aproximálních plochách molárů a premolárů

Autor: Hana Hecová

anotační obrázek

Studiiní materiál je určen pro studenty prvního ročníku zubního lékařství. Na DVD je zobrazen pracovní postup zhotovení amalgámové výplně na aproximální ploše molárů (včetně ukázky preparace kavity). Studiiní materiál napomáhá studentovi v přípravě na praktická cvičení ve fantomové učebně v předmětu Preklinické zubní lékařství.

Amalgámová výplň na žvýkacích plochách molárů a premolárů

Autor: Hana Hecová

anotační obrázek

Studiiní materiál je určen pro studenty prvního ročníku zubního lékařství. Na DVD je zoprazen pracovní postup zhotovení amalgámové výplně na okluzní ploše molárů ( včetně preparace). Studiiní materiál napomáhá studentovi při přípravě na praktická cvičení ve fantomové učebně v předmětu Preklinické zubní lékařství.

Základní nástroje používané v zubním lékařství

Autor: Hana Hecová, Jaroslava Stehlíková, Jan Netolický

anotační obrázek

Ve studiiním materiálu je uvedeno zobrazení a popis základních nástrojů a pomůcek používaných v záchovné stomatologii. Studiiní materiál je určen zejména pro obor Préklinické zubní lékařství. Součástí textu jsou též údaje o možnostech použití jednotlivých nástrojů a pomůcek.