Buněčná biologie

Nové pohledy v buněčné biologii. Podklad shrnuje nové trendy v buněčné biologii, jako jsou epigenetické změny, biogeneze mitochondrií a post-translační modifikace proteinů odpovědných za buněčný cyklus. Součástí jsou příklady z medicíny, kde dochází k selhávání některých buněčných mechanizmů.

pdf Buněčná biologie Stáhnout - Buněčná biologieOtevřít v novém okně - Buněčná biologie 7.3.2019 8.22 MB uživatel vzdělávací sítě MEFANET Creative Commons License

Klíčová slova: Buněčná biologie

autor: Jan Nevoral, Lukáš Gold | publikováno: 7.3.2019 | poslední úpravy: 7.3.2019
citace: Nevoral Jan, Lukáš Gold: Buněčná biologie. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 7.3.2019, poslední aktualizace 7.3.2019 [cit. 2019-08-23] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=579>. ISSN 1804-4409.