Embryologie I - progeneze, časný embryonální vývoj a implantace

Přednáška zahrnuje přehled gametogeneze (progeneze), proces oplození a časný pre-implantační embryonální vývoj. Součástí jsou rovněž poznámky k procesu implantace embrya a komunikaci embrya s endometriem dělohy.

pdf Embryologie I Stáhnout - Embryologie IOtevřít v novém okně - Embryologie I 8.8.2018 1.47 MB uživatel na příslušné fakultě Creative Commons License

Klíčová slova: Embryologie, gametogeneze

autor: Jan Nevoral, prof. MUDr. Králíčková Milena, Ph.D. | publikováno: 24.4.2018 | poslední úpravy: 8.8.2018
citace: Nevoral Jan, prof. MUDr. Králíčková Milena, Ph.D.: Embryologie I - progeneze, časný embryonální vývoj a implantace. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 24.4.2018, poslední aktualizace 8.8.2018 [cit. 2018-12-12] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=570>. ISSN 1804-4409.