Topografie horní končetiny

Tento studijní materiál je určen studentům 2. ročníku všeobecného lékařství. Jsou probrány topografické krajiny horní končetiny, stanoveny jejich hranice a obsah. Důležité struktury jsou zobrazeny na originálních schématických obrázcích a shrnuty v přehledných tabulkách. Klinické poznámky zdůrazňují význam některých topografických vztahů.

pdf Topografie horní končetiny Stáhnout - Topografie horní končetinyOtevřít v novém okně - Topografie horní končetiny 7.4.2015 13.71 MB uživatel vzdělávací sítě MEFANET Creative Commons License

Klíčová slova: topografie horní končetiny

autor: Pavel Fiala, Jiří Valenta, Antonín Horák | pracoviště: Anatomie | publikováno: 7.4.2015 | poslední úpravy: 14.4.2015
citace: Fiala Pavel, Jiří Valenta, Antonín Horák: Topografie horní končetiny. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 7.4.2015, poslední aktualizace 14.4.2015 [cit. 2017-11-21] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=514>. ISSN 1804-4409.