Smysly ZRAK

Studijní materiál SMYSLY ZRAK je určen pro studenty druhého ročníku lékařské fakulty. Vzhledem k tomu, že celá práce kopíruje strukturu sylabu, je logickou a ucelenou pomůckou při přípravě na závěrečnou zkoušku. Práce umožňuje rychlou orientaci při vyhledávání nejdůležitějších pojmů z fyziologie oka.

pdf Smysly ZRAK Stáhnout - Smysly ZRAKOtevřít v novém okně - Smysly ZRAK 7.4.2015 1.55 MB uživatel vzdělávací sítě MEFANET Creative Commons License

Klíčová slova: Stavba oka, zraková dráha, řízení očních pohybů

autor: Martina Grundmanová | pracoviště: Fyziologie | publikováno: 7.4.2015 | poslední úpravy: 7.4.2015
citace: Grundmanová Martina: Smysly ZRAK. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 7.4.2015, poslední aktualizace 7.4.2015 [cit. 2017-11-22] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=512>. ISSN 1804-4409.