Zkoušková schémata z histologie

Výukové dílo je tvořeno 120 výukovými schématy z obecné a speciální histologie a klade si za cíl usnadnit studentům přípravu ke zkoušce z Histologie a embryologie na Lékařské fakultě v Plzni. Schémata jsou kreslena velice zjednodušenou formou a zpracována rukou, jsou tedy snadno reprodukovatelná. Jsou doplněna o popisky, tak jak jsou vyžadovány v průběhu zkoušky.

Klíčová slova: Obecná histologie

autor: Miroslava Čedíková, Zuzana Havlíčková | publikováno: 24.3.2015 | poslední úpravy: 24.3.2015
citace: Čedíková Miroslava, Zuzana Havlíčková: Zkoušková schémata z histologie. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 24.3.2015, poslední aktualizace 24.3.2015 [cit. 2018-12-11] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=500>. ISSN 1804-4409.