Schváleno Ediční komisí LF

Informace o 1. autorovi článku z databáze:
doc. MUDr. Jiří BoudaGynekologicko porodnická klinika
Fakultní nemocnice Plzeň
Alej svobody 80
Fakultní nemocnice Plzeň
telefon: +420377105229
fax: +420
adresa: Alej svobody 80
30460 Plzeň

Zhoubné nádory vulvy

Zhoubné nádory vulvy patří mezi méně častá zhoubná onemocnění žen. Léčba těchto nádorů je multimodální, hlavní léčebnou modalitou je léčba chirurgická. Mezi charakteristické rysy zhoubných nádorů vulvy patří vyšší věk nemocných, a tak musí být často léčebná strategie uzpůsobena celkovému stavu nemocné. V práci se zaměřujeme především na současné přístupy chirurgické léčby, které dokumentujeme obrazovou dokumentací a filmovým materiálem.

Odkaz   Datum Přístupnost [?] Klinicky citlivé [?] Licence
 Chirurgická léčba nádorů vulvy 13.2.2015 uživatel vzdělávací sítě MEFANET Creative Commons License

4-D hodnocení:

Skripta a návody
Edukační weby a atlasy
Digitální video
Prezentace a animace
Obrazový materiál – kasuistiky
E-learningové kurzy (LMS)
result
Recenzováno
Základní úroveň