Informace o 1. autorovi článku z databáze:
doc. MUDr. Jiří Bouda, Ph.D.Gynekologicko porodnická klinika
Fakultní nemocnice Plzeň
Alej svobody 80
Plzeň
Fakultní nemocnice Plzeň
telefon: +420377105229
fax: +420
adresa: Alej svobody 80
30460 Plzeň

Zhoubné nádory vulvy

Zhoubné nádory vulvy patří mezi méně častá zhoubná onemocnění žen. Léčba těchto nádorů je multimodální, hlavní léčebnou modalitou je léčba chirurgická. Mezi charakteristické rysy zhoubných nádorů vulvy patří vyšší věk nemocných, a tak musí být často léčebná strategie uzpůsobena celkovému stavu nemocné. V práci se zaměřujeme především na současné přístupy chirurgické léčby, které dokumentujeme obrazovou dokumentací a filmovým materiálem.

Odkazy:
Odkaz   Datum Přístupnost [?] Klinicky citlivé [?] Licence
html Chirurgická léčba nádorů vulvy Přejít - Chirurgická léčba nádorů vulvyOtevřít v novém okně - Chirurgická léčba nádorů vulvy 13.2.2015 uživatel vzdělávací sítě MEFANET Creative Commons License

Klíčová slova: Zhoubné nádory

4-D hodnocení:

Skripta a návody
Edukační weby a atlasy
Digitální video
Prezentace a animace
Obrazový materiál – kasuistiky
E-learningové kurzy (LMS)
result
Recenzováno
informace

Garant

MUDr. Věra Křížková, Ph.D.
Histologie a embryologie, LF UK v Plzni
telefon: 377593320
e-mail: vera.krizkova(at)lfp.cuni.cz

Recenzenti

MUDr. Jiří Presl, Ph.D.
Gynekologicko-porodnická klinika, Fakultní nemocnice Plzeň
telefon: 377105229
e-mail: preslj(at)fnplzen.cz

Doc.MUDr. Jiří Špaček, Ph.D.
Gynekologicko-porodnická klinika, LF UK Hradec Králové
e-mail: spacekj(at)fnhk.cz

Základní úroveň
Pokročilá úroveň
Specializační úroveň
Komplexní úroveň

Student – student bakalářského nebo magisterského stupně
Absolvent – absolvent bakalářského nebo magisterského stupně

Ohodnoťte
jako první tento článek!
hodnotit

autor: Jiří Bouda, Martin Pešek, Jan Chytra | publikováno: 13.2.2015 | poslední úpravy: 16.3.2015
citace: Bouda Jiří, Martin Pešek, Jan Chytra: Zhoubné nádory vulvy. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 13.2.2015, poslední aktualizace 16.3.2015 [cit. 2018-12-12] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=452>. ISSN 1804-4409.