Informace o 1. autorovi článku z databáze:
MUDr. Lada EberlováAnatomie
Lékařská fakulta v Plzni
Karlovarská 48
Plzeň
Lékařská fakulta v Plzni
telefon: +420 377 593 300
fax: +420
adresa: Karlovarská 48

Přehled lymfatického systému

Dílo je tvořeno flashovou animací a doprovodným textem. Základ animací tvoří rekonstrukce vytvořené z CT řezů, magnetické rezonance i rentgenové snímky. Kurz je proto určen nejen studentům anatomie, ale i navazujících klinických oborů. V přiloženém PDF materiálu se nacházejí přehledové tabulky regionálních mízních uzlin.

html lymf sys animace Otevřít - lymf sys animaceOtevřít v novém okně - lymf sys animace 10.3.2015 2.05 MB uživatel vzdělávací sítě MEFANET Creative Commons License

Klíčová slova: lymfatický systém, lymfatické orgány

4-D hodnocení:

Skripta a návody
Edukační weby a atlasy
Digitální video
Prezentace a animace
Obrazový materiál – kasuistiky
E-learningové kurzy (LMS)
result
Recenzováno
informace

Garant

MUDr. Věra Křížková, Ph.D.
Histologie a embryologie, LF UK v Plzni
telefon: 377593320
e-mail: vera.krizkova(at)lfp.cuni.cz

Recenzenti

MUDr. Martina Rybárová, Ph.D.
Klinika zobrazovacích metod, FN Plzeň
telefon: 377103433
e-mail: martina.kunesova(at)post.cz

prof.MUDr. Jiří Valenta, DrSC.
Ústav anatomie, LF Plzeň
telefon: 377593300
e-mail: jiri.valenta(at)lfp.cuni.cz

Základní úroveň
Pokročilá úroveň
Specializační úroveň
Komplexní úroveň

Student – student bakalářského nebo magisterského stupně
Absolvent – absolvent bakalářského nebo magisterského stupně

Ohodnoťte
jako první tento článek!
hodnotit

autor: Lada Eberlová, Hynek Mírka | publikováno: 8.1.2015 | poslední úpravy: 21.5.2015
citace: Eberlová Lada, Hynek Mírka: Přehled lymfatického systému. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 8.1.2015, poslední aktualizace 21.5.2015 [cit. 2018-12-10] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=430>. ISSN 1804-4409.