Standardizace hodnocení výsledků výuky

Hodnocení výsledků vzdělávání je jádrem vzdělávání založeného na důkazech. Z mála věcí, které studenti říkají nebo dělají, chceme vyvodit závěry o tom, co vědí, co dokážou udělat. Hodnocení výsledků výuky založené na důkazech poskytuje explicitní argumenty a metodické postupy pro takové hodnocení.

pdf Standardizace hodnocení Stáhnout - Standardizace hodnoceníOtevřít v novém okně - Standardizace hodnocení 1.12.2014 869.13 KB uživatel vzdělávací sítě MEFANET Creative Commons License

Klíčová slova: Relativní standardizace, percentilová škála

autor: Čestmír Štuka | publikováno: 1.12.2014 | poslední úpravy: 1.12.2014
citace: Štuka Čestmír: Standardizace hodnocení výsledků výuky. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 1.12.2014, poslední aktualizace 1.12.2014 [cit. 2018-12-10] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=416>. ISSN 1804-4409.