Subgingivální ošetření

Studijní materiál je doporučen studentům 4. ročníku ZL pro přípravu ke zkoušce z parodontologie a jako povinný studijní materiál pro studenty 5. roč. ZL pro přípravu ke SZZ. Forma prezentace je vhodná k seznámení s problematikou subgingiválního ošetření a s ohledem na bohatou a kvalitní obrazovou dokumentaci představuje vyšší kvalitu studijního materiálu než klasické papírové textové formy.

pdf Subgingivální ošetření Stáhnout - Subgingivální ošetřeníOtevřít v novém okně - Subgingivální ošetření 11.6.2010 1.74 MB uživatel vzdělávací sítě MEFANET Creative Commons License

Klíčová slova: subgingivální ošetření

autor: Pavel Poleník | publikováno: 11.6.2010 | poslední úpravy: 3.1.2013
citace: Poleník Pavel: Subgingivální ošetření. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 11.6.2010, poslední aktualizace 3.1.2013 [cit. 2019-10-24] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=40>. ISSN 1804-4409.

Komentáře a diskuse

Vložit nový příspěvek: