Krajiny a struktury v oblasti čelistního kloubu

Tato prezentace je určena jak pro studenty druhého ročníku všeobecného lékařství, kterým by měla usnadnit základní orientaci v komplikované oblasti obličejové krajiny, tak zejména pro studenty zubního lékařství, kterým poskytuje detailní topografickou anatomii oblasti, která je pro ně důležitá v klinické praxi. Popis topografických krajin je doprovázen schématickými obrázky.
This e-learning course is intended to give the 2nd year students of the General Medicine study programme the orientation in the topography of one of the more difficult regions of the facial part of the head, but especially to provide the students of Dentistry study programme with detailed topographical anatomy of a region important in their clinical practice. The description of the topographical relations is accompanied by schematic drawings.

Krajiny a struktury v oblasti čelistního kloubu 30.9.2014 19.88 MB uživatel vzdělávací sítě MEFANET Creative Commons License