Ošetření defektů v cervikální oblasti

Studijní materiál je určen pro studenty 1.ročníku zubního lékařství. Na DVD jsou zobrazeny ukázky preparace kavit v cervikální oblasti a pracovní postup zhotovení amalgámové výplně, výplně z SIC a kompozitního materiálu. Studijní materiál napomáhá studentovi při přípravě na praktická cvičení ve fantonové učebně v předmětu Préklinické zubní lékařství.

Odkazy:
Odkaz   Datum Přístupnost [?] Klinicky citlivé [?] Licence

Klíčová slova: cervikální oblast, klínové defekty, eroze, skloionomerní cement

autor: Hana Hecová | publikováno: 28.7.2014 | poslední úpravy: 29.7.2014
citace: Hecová Hana: Ošetření defektů v cervikální oblasti. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 28.7.2014, poslední aktualizace 29.7.2014 [cit. 2018-12-12] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=370>. ISSN 1804-4409.