Výživa v dětském věku

Výživa v dětském věku tvoří jednu ze základních potřeb ovlivňujících zdravý tělesný a duševní vývoj dítěte. Má svá specifika v závislosti na věku dítěte. V kapitole jsou proto podrobně popsána současná doporučení pro výživu v období kojeneckého, batolecího, předškolního a školního věku.

pdf Výživa v dětském věku Stáhnout - Výživa v dětském věkuOtevřít v novém okně - Výživa v dětském věku 9.7.2014 391.1 KB uživatel vzdělávací sítě MEFANET Creative Commons License

Klíčová slova: zdraví, duševní vývoj

autor: Dana Mullerová | publikováno: 9.7.2014 | poslední úpravy: 9.7.2014
citace: Mullerová Dana: Výživa v dětském věku. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 9.7.2014, poslední aktualizace 9.7.2014 [cit. 2018-12-11] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=364>. ISSN 1804-4409.

Komentáře a diskuse

Vložit nový příspěvek: