Zpracování kovových slitin litím

Tento studijní materiál navazuje na předchozí o zpracování plastů („Převedení voskového modelu náhrady ve vlastní náhradu“). Tentokrát je ale zaměřen na zpracování kovů technikou lití kovových slitin včetně přípravy formy pro vlastní lití. Student se prostřednictvím přehledu doplněného schématy a obrázky seznámí s laboratorním postupem procesu. I tento materiál je určen studentům zejména 2. ročníku jako podklad pro přípravu ke zkoušce z Protetické technologie. Stejně tak ale poslouží studentům dalších ročníků ke zkouškám, jak průběžným, tak i závěrečné státní zkoušce.

Zpracování kovových slitin litím 17.6.2014 1.08 MB uživatel vzdělávací sítě MEFANET Creative Commons License