Kost spánková - Os Temporale (stručný průvodce)

Materiál je určen především pro studenty topografické anatomie II. ročníku všeobecného lékařství a zahrnuje přehlednou informaci o morfologii a vnitřních strukturách kosti spánkové. Stručný text doprovází sérii originálních barevných schémat a fotografií. Komplikované kostí skalní je věnován zvláštní soubor schémat i fotografií řezů kostí včetně endoskopického snímku středoušní dutiny.

Klíčová slova: kost spánková, Os Temporale, topografická anatomie

autor: Pavel Fiala, Michal Petrášek, Antonín Horák | pracoviště: Anatomie | publikováno: 13.3.2014 | poslední úpravy: 14.10.2014
citace: Fiala Pavel, Michal Petrášek, Antonín Horák: Kost spánková - Os Temporale (stručný průvodce). Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 13.3.2014, poslední aktualizace 14.10.2014 [cit. 2018-12-10] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=316>. ISSN 1804-4409.

Komentáře a diskuse

Vložit nový příspěvek: