Biokybernetika – modelování a simulace

Tato část navazuje na úvod do biokybernetiky. Zatímco první díl byl koncipován jako úvod do problematiky, zahrnující stručné opakování matematických základů nezbytných pro pochopení dalšího výkladu a výkladu základních pojmů biokybernetiky, je látka druhého dílu mnohem blíže fyziologii.

pdf Biokybernetika Stáhnout - BiokybernetikaOtevřít v novém okně - Biokybernetika 22.5.2015 746.67 KB uživatel vzdělávací sítě MEFANET Creative Commons License

Klíčová slova: kybernetika, simulace, modely, neurokybernetika, neuronové sítě

autor: František Barták | pracoviště: Fyziologie | publikováno: 28.2.2014 | poslední úpravy: 21.3.2014
citace: Barták František: Biokybernetika – modelování a simulace. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 28.2.2014, poslední aktualizace 21.3.2014 [cit. 2018-12-14] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=313>. ISSN 1804-4409.