Protézy v chirurgii

V předkládaném materiálu je přehledově zpracováno téma protetických náhrad používaných k terapii a rehabilitaci pacientů po traumatu či chirurgickém zákroku. Nalezneme zde i přehled protetických pomůcek užívaných k terapii poruch temporomandibulárního kloubu nebo v průběhu radioterapie v orofaciální oblasti u onkologických pacientů. Text je přehledově doplněn obrazovým materiálem.

pdf Protézy v chirurgii Stáhnout - Protézy v chirurgiiOtevřít v novém okně - Protézy v chirurgii 12.2.2014 667.91 KB uživatel vzdělávací sítě MEFANET Creative Commons License

Klíčová slova: protetická náhrada, rehabilitace, trauma, orofaciální oblast

autor: Marie Šafářová | pracoviště: Stomatologická klinika | publikováno: 12.2.2014 | poslední úpravy: 20.2.2014
citace: Šafářová Marie: Protézy v chirurgii. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 12.2.2014, poslední aktualizace 20.2.2014 [cit. 2018-12-10] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=307>. ISSN 1804-4409.