Konstrukční prvky ČSN – SPONY

Materiál je určen studentům 2. - 5. ročníku oboru Zubní lékařství jako studijní materiál pro přípravu ke zkouškám, průběžným i závěrečné státní zkoušce. Přináší přehled spon - nejužívanějších retenčních prvků částečných snímatelných náhrad. V první části se studenti seznámí s jednotlivými částmi náhrady a základními konstrukčními částmi spon. Druhá část obsahuje obrazový atlas základních nejpoužívanějších spon s jejich charakteristikou a indikacemi.

Klíčová slova: Konstrukční prvky, spony, náhrady, atlas

autor: Marie Šafářová | pracoviště: Stomatologická klinika | publikováno: 12.2.2014 | poslední úpravy: 3.7.2014
citace: Šafářová Marie: Konstrukční prvky ČSN – SPONY. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 12.2.2014, poslední aktualizace 3.7.2014 [cit. 2019-06-25] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=306>. ISSN 1804-4409.