Augmentace kostním štěpem

Ve frontálním úseku „zlatý standart“ zajišťující dostatek kostní tkáně k implantaci a zároveň vyhovující estetický výsledek. Použití v kombinaci s GBR je dle většiny statistik přínosné, ale ne nezbytné.
Kombinace s měkkotkáňovým štěpem buď v první fázi a nebo sekundárně po zhojení štěpu při trvající tvarové insuficienci alveolu.

pdf Augmentace kostním štěpem Stáhnout - Augmentace kostním štěpemOtevřít v novém okně - Augmentace kostním štěpem 29.1.2014 4.55 MB uživatel vzdělávací sítě MEFANET Creative Commons License

Klíčová slova: AUGMENTACE KOSTNÍM ŠTĚPEM

autor: Pavel Andrle, Daniel Hrušák, Lubor Hostička, Lukáš Hauer, Jan Jambura, Petr Pošta, Jiří Genčur | publikováno: 29.1.2014 | poslední úpravy: 11.2.2014
citace: Andrle Pavel, Daniel Hrušák, Lubor Hostička, Lukáš Hauer, Jan Jambura, Petr Pošta, Jiří Genčur: Augmentace kostním štěpem. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 29.1.2014, poslední aktualizace 11.2.2014 [cit. 2019-09-16] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=291>. ISSN 1804-4409.