Epitelová tkáň pro praktická cvičení

Výukové dílo si klade za úkol usnadnit studentům práci při praktických cvičeních z obecné histologie. Kromě textu je dílo doplněno o jednoduchá, rukou kreslená schémata umožňující snazší orientaci v probírané látce. Ke každému tématu je uvedeno několik ukázkových histologických mikrofotografií s popisky. Ty mohou pomoci při pohledu do mikroskopu v průběhu praktik. Součástí výukového díla je i prostor pro vlastní aktivitu studenta (prostor pro vlastní schéma, pro poznámky), což podporuje lepší zapojení studenta do výuky a umožňuje zefektivnění spolupráce mezi studentem a vyučujícím.

Epitelová tkáň pro praktická cvičení 28.1.2014 6.74 MB uživatel vzdělávací sítě MEFANET Creative Commons License