Sialolithiaza

Materiál doplňuje informace pro studenty V. ročníku stomatologie k přednášce na téma nenádorové onemocnění slinných žláz. Přehledně shrnuje možnosti vyšetřovacích metod při podezření na přítomnost slinného kamene a na video ukázkách prezentuje moderní postupy v léčbě tohoto onemocnění.

html Sialolithiaza Otevřít - SialolithiazaOtevřít v novém okně - Sialolithiaza 24.1.2014 23.62 MB uživatel vzdělávací sítě MEFANET Creative Commons License

Klíčová slova: onemocnění slinných žláz

autor: Lubor Hostička, Pavel Andrle, Jiří Genčur, Lukáš Hauer, Daniel Hrušák, Jan Jambura, Petr Pošta | publikováno: 24.1.2014 | poslední úpravy: 3.2.2014
citace: Hostička Lubor, Pavel Andrle, Jiří Genčur, Lukáš Hauer, Daniel Hrušák, Jan Jambura, Petr Pošta: Sialolithiaza. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 24.1.2014, poslední aktualizace 3.2.2014 [cit. 2019-06-25] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=288>. ISSN 1804-4409.