Kompozitní výplň na aproximálních plochách frontálních zubů

Studijní materiál je určen pro studenty 1. ročníku zubního lékařství. Na DVD je zobrazena ukázka preparace kavit na aproximální ploše frontálních zubů a pracovní postup zhotovení kompozitní výplně. Studijní materiál napomáhá studentovi v přípravě na praktická cvičení ve fantomové učebně v předmětu Préklinické zubní lékařství.

Odkazy:
Odkaz   Datum Přístupnost [?] Klinicky citlivé [?] Licence

Klíčová slova: Kompozitní výplň

autor: Hana Hecová | publikováno: 17.1.2014 | poslední úpravy: 28.1.2014
citace: Hecová Hana: Kompozitní výplň na aproximálních plochách frontálních zubů. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 17.1.2014, poslední aktualizace 28.1.2014 [cit. 2018-12-11] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=286>. ISSN 1804-4409.