Komplexní řešení střelného poranění plic a srdce ve FN Plzeň

Komplexní řešení střelného poranění plic a srdce ve FN Plzeň pacienta s poraněním hrudníku (oboustranné poranění plic) a postiženého traumatem obličejového skeletu. Materiál popisuje operaci od transportu pacienta na operační sál, vlastní chirurgický výkon a pooperační průběh na ARK JIP CHK.

Klíčová slova: konziliární vyšetření

autor: Jiří Škorpil, Marian Kohut, Josef Vodička, Roman Bosman, Tomáš Hájek | publikováno: 12.9.2013 | poslední úpravy: 12.11.2013
citace: Škorpil Jiří, Marian Kohut, Josef Vodička, Roman Bosman, Tomáš Hájek: Komplexní řešení střelného poranění plic a srdce ve FN Plzeň. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 12.9.2013, poslední aktualizace 12.11.2013 [cit. 2018-12-12] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=258>. ISSN 1804-4409.