Kardiopulmonální resuscitace

Kapitola Kardiopulmonální resuscitace není pojata jako „kuchařka“, ale poskytuje širší pohled na problematiku. Vychází z platných Guidelines 2010 pro KPR, navíc obsahuje některé fyziologické a patofyziologické souvislosti. Může sloužit jako studijní materiál pro studenty lékařské fakulty i pro postgraduální vzdělávání.

pdf Kardiopulmonální resuscitace Stáhnout - Kardiopulmonální resuscitaceOtevřít v novém okně - Kardiopulmonální resuscitace 5.9.2018 3.3 MB kdokoli Creative Commons License

Klíčová slova: Kardiopulmonální resuscitace

autor: Eduard Kasal | publikováno: 5.4.2013 | poslední úpravy: 5.9.2018
citace: Kasal Eduard: Kardiopulmonální resuscitace. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 5.4.2013, poslední aktualizace 5.9.2018 [cit. 2019-06-25] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=231>. ISSN 1804-4409.