Diagnostika nemocí zubní dřeně a periodoncia

Studijní materiál je určen pro studenty 3.-5. ročníku zubního lékařství. Seznámí je s potřebnými znalostmi o diagnostice nemocí zubní dřeně a periodoncia. Obsahuje potřebné vědomosti jak pro průběžnou zkoušku tak státní zkoušku v oboru Konzervační zubní lékařství a endodoncie.

Klíčová slova: zubní dřeň, periodoncia

autor: Jan Netolický | publikováno: 22.3.2013 | poslední úpravy: 26.3.2013
citace: Netolický Jan: Diagnostika nemocí zubní dřeně a periodoncia. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 22.3.2013, poslední aktualizace 26.3.2013 [cit. 2018-12-12] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=210>. ISSN 1804-4409.