Dlahy ve stomatologii - protetika

Práce uvádí přehled fixních i snímatelných dlah používaných ve stomatologii. Jsou uvedeny indikace jednotlivých typů, rozdělení dlah z hlediska účelu a doby použití, rozdělení dle použitého materiálu. Pozornost je věnována zejména dlahám dentálním, stručně jsou uvedeny dlahy chirurgické. Textová část je dokumentována schématy a fotografiemi.

pdf Dlahy v protetice Stáhnout - Dlahy v proteticeOtevřít v novém okně - Dlahy v protetice 12.2.2014 2.88 MB uživatel vzdělávací sítě MEFANET Creative Commons License

Klíčová slova: Dentální dlany, chirurgické dlahy

autor: Marie Šafářová | publikováno: 5.2.2013 | poslední úpravy: 12.2.2014
citace: Šafářová Marie: Dlahy ve stomatologii - protetika. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 5.2.2013, poslední aktualizace 12.2.2014 [cit. 2019-08-23] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=184>. ISSN 1804-4409.