Amalgámová výplň na žvýkacích plochách molárů a premolárů

Studiiní materiál je určen pro studenty prvního ročníku zubního lékařství. Na DVD je zoprazen pracovní postup zhotovení amalgámové výplně na okluzní ploše molárů ( včetně preparace). Studiiní materiál napomáhá studentovi při přípravě na praktická cvičení ve fantomové učebně v předmětu Preklinické zubní lékařství.

Odkazy:
Odkaz   Datum Přístupnost [?] Klinicky citlivé [?] Licence

Klíčová slova: preparace kavity, podložkový materiál, amalgámová výplň

autor: Hana Hecová | publikováno: 31.1.2013 | poslední úpravy: 30.10.2013
citace: Hecová Hana: Amalgámová výplň na žvýkacích plochách molárů a premolárů. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 31.1.2013, poslední aktualizace 30.10.2013 [cit. 2018-12-12] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=183>. ISSN 1804-4409.

Komentáře a diskuse

Vložit nový příspěvek: