Amalgámová výplň na aproximálních plochách molárů a premolárů

Studiiní materiál je určen pro studenty prvního ročníku zubního lékařství. Na DVD je zobrazen pracovní postup zhotovení amalgámové výplně na aproximální ploše molárů (včetně ukázky preparace kavity). Studiiní materiál napomáhá studentovi v přípravě na praktická cvičení ve fantomové učebně v předmětu Preklinické zubní lékařství.

Odkazy:
Odkaz   Datum Přístupnost [?] Klinicky citlivé [?] Licence

Klíčová slova: kavita na aproximální ploše moláru, matrice, podložkový materiál, amalgám

autor: Hana Hecová | publikováno: 29.1.2013 | poslední úpravy: 30.10.2013
citace: Hecová Hana: Amalgámová výplň na aproximálních plochách molárů a premolárů. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 29.1.2013, poslední aktualizace 30.10.2013 [cit. 2018-12-10] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=182>. ISSN 1804-4409.