Vybraná schémata ze speciální histologie pro zubní lékařství

Tato příručka vznikla, aby jednoduchou cestou ukázala, jak je možné z histologickými preparáty pracovat a navazuje na příručku ,,Vybraná schémata z obecné histologie". Schémata jsou kreslena velice jednoduše, všechna jsou zpracována rukou, jsou tedy snadno reprodukovatelná. Zároveň jsou doplněna o popisky toho nejzákladnějšího, co by studenti zubního lékařství měli vědět k úspěšnému složení zkoušky z histologie a embryologie na Lékařské fakultě v Plzni.

Klíčová slova: histologické preparáty

autor: Miroslava Čedíková | publikováno: 3.1.2013 | poslední úpravy: 25.10.2013
citace: Čedíková Miroslava: Vybraná schémata ze speciální histologie pro zubní lékařství. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 3.1.2013, poslední aktualizace 25.10.2013 [cit. 2019-06-25] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=178>. ISSN 1804-4409.